×

PREZENT NA OSTATNIĄ CHWILĘ | 10% TANIEJ

Witajcie Kochani!

Ok, za 2 dni Wigilia. Właśnie się zorientowaliście, że... nie kupiliście komuś prezentu? Albo że ktoś jeszcze będzie w ten dzień Waszym gościem i nic dla niego nie macie. Zakładam oczywiście, że macie w zwyczaju obdarowywanie się prezentami.
Możecie też nie mieć na kogoś kompletnie pomysłu.

Śpieszę z informacją o świetnym prezencie, który podoba się chyba każdej kobiecie i każdemu mężczyźnie, który w dodatku możecie obecnie kupić 10% taniej, i który dostaniecie szybko.
A są to KUPONY PODARUNKOWE ELEKTRONICZNE na iperfumy.pl

Możecie je zamówić TUTAJ ( KLIK )

Pamiętajcie, że nie są one 'z automatu' tylko muszą być fizycznie klepnięte przez osobę w systemie, więc najlepiej by zamówić go do jutra ( niedziela 23.12 ) gdzieś do godziny 21-22, ponieważ w Wigilię iperfumy już nie pracuje. I nie wiem też dokładnie do kiedy ta promocja potrwa.

Przy zamówieniu i opłaceniu przez system szybkiej płatności do godziny powinniście mieć kupon na mailu. Jeżeli kupicie go dzisiaj w nocy, to otrzymacie go jutro po 10 rano. Jak go nie będzie do 10:30 to po prostu dzwońcie na infolinię. Ja zamawiałam ok. 23:30 i miałam kupon zaraz po 10 na mailu.
Wystarczy go wydrukować i włożyć do koperty.

Za kupon o wartości  100 zł zapłacimy 90 zł. TUTAJ ( KLIK )
Za kupon o wartości  200 zł zapłacimy 180 zł. TUTAJ ( KLIK )
Za kupon o wartości  300 zł zapłacimy 270 zł. TUTAJ ( KLIK )


http://www.anrdoezrs.net/links/8825963/type/dlg/https://www.iperfumy.pl/kupony-podarunkowe/?f=1-1-30-685


Ja uważam, że to genialny prezent. Może wiecie, że ktoś zbiera np. na jakiś konkretny zapach, ale nie jesteście w stanie mu go finansowo sprawić. Wiecie, kosmetyki na prezenty to zawsze dobre pomysły, jednak często możemy nie trafić z wyborem jeśli nie znamy dobrze preferencji obdarowywanej osoby. Jeśli np. umawiacie się na prezenty do 50 zł - warto się z kimś złożyć.
Jedni powiedzą, że to prezent na "odwal się". Ja tak nie uważam. Uwierzcie mi, że sto razy bardziej wolałabym dostać taki jeden bon na 100 zł niż np. 5 pierdółek po 20 zł, z którymi nie wiem co zrobić.
Na iperfumy jest też wiele wysokopółkowych kosmetyków do makijażu czy pielęgnacji, nie tylko perfumy.

Co jeżeli ktoś ma kilka bonów albo chcielibyście kupić bon na wyższą kwotę?

O zakup bonu na wyższą kwotę można zapytać na infolinii iperfumy lub kupić kilka mniejszych.

Łączenie bonów - dostałam oficjalną informację, że do jednego zamówienia można wykorzystać tylko jeden bon, ale nie pokrywa się to z prawdą. Wczoraj koleżanka robiła zamówienie, do którego wykorzystała 3 bony, więc jak widzicie - spokojnie można łączyć.Oczywiście taki prezent możecie też sprawić sobie samym, jak ja ;)

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger