×

WSPOMNIENIE LATA Z ESCADA MIAMI BLOSSOM

Witajcie Kochani!

Marka ESCADA co roku wydaje letnią edycję swoich zapachów. W tym roku jest to MIAMI BLOSSOM - zapach, któremu przewodzi nuta ananasa.

ESCADA jest wyjątkowa, bo jako pierwsza marka wprowadziła zapachy, które niczym letnia miłość, trwają zaledwie jeden sezon. Pionierem tej rewolucyjnej koncepcji była szwedzka modelka, główna projektantka i współzałożycielka Domu ESCADA: Margaretha Ley. Jej dziedzictwo kultywowane jest od 25 lat, ponieważ sezonowe edycje limitowane marki ESCADA są jednymi z najbardziej popularnych letnich linii zapachowych w branży perfumeryjnej. Wielobarwny i elegancki, nowy sezonowy kwiatowo-owocowy zapach marki ESCADA wywołuje energetyczny przypływ radości i rozmarzenie.

Zastanawiacie się pewnie dlaczego o zapachu przeznaczonym na lato piszę dopiero teraz - odpowiedź znajdziecie poniżej.


ESCADA MIAMI BLOSSOM

Zapach

W zapachu prym wiedzie ananas. Jest on mocno wyczuwalny we wszystkich fazach trwania zapachu. Zaraz po aplikacji czujemy koktajl z soczystych, lekko kwaskowych owoców, świeży i energetyczny. Ale ten koktajl trwa tylko chwilę. Świeżość owoców ucieka, zostaje słodkość ananasa, do którego dochodzą białe kwiaty z ciepłą bazą. Zapach mocno się wysładza, jego kwiatowość wybija się mocno na tle ananasa. Zapach ostatecznie dla mnie jest dość słodki i w upalne dni wcale nie miałam ochoty na ten zapach. Natomiast teraz...

Jest to dla mnie idealny zapach na koniec lata i początek jesieni, i właśnie dlatego teraz Wam go pokazuję. To zapach, który swoim ciepłem idealnie wpisze się w panującą aurę, nawet w te gorące dni, w które wiatr, poranki i wieczory są już chłodne. To idealne wspomnienie lata. Perfumy będą się  kojarzyły z egzotyką i kolorowymi drinkami

Twórca kompozycji: Caroline Sabas ( Calvin Klein Downtown, Elizabeth Arden White Tea, zapachy Rihanna)

Nuty Zapachowe:
Nuty Głowy: Arbuz, Pomarańcza, Jagoda
Nuty Serca: Ananas, Gardenia Tahitańska, Jaśmin, Tuberoza
Nuty Bazy: Drzewo Sandałowe, Piżmo, Ambroksan


Flakon

Prosty i kolorowy flakon jest już doskonale znany z poprzednich edycji zapachów ESCADA. W tym roku MIAMI BLOSSOM ubrane jest w pomarańczowo-fuksjowe kolory z rysunkiem ananasa.
Pasuje bardzo do zapachu.


Projekcja i trwałość

Przyznam, że parametry zapachu nie są może oszałamiające, ale jest ok. Zapach wyczuwalny jest raczej z bliska, nie zostawia za sobą ogona. Trwałość jest średnia - czuję go na skórze jakieś 4-5 godzin, na ubraniach oczywiście dłużej. Po 8-10 godzinach wyczuwalna jest ciepła baza z kropelką ananasa.


Jeśli tęsknicie za wakacjami, chcielibyście mieć w swojej kolekcji zapach na wczesną jesień, zapach, który będzie przywoływał na myśl plażę, słońce, egzotyczne kwiaty i drinki - ESCADA MIAMI BLOSSOM będzie wtedy świetnym wyborem.


Buziaki :*
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger