×

Darmowa wysyłka i Konkurs na Skarby Syberii

Witajcie!

Jak wiecie współpracuję ze sklepem internetowym Skarby Syberii i mam dla Was dzisiaj informację o promocji, która trwa od 15. do 31. sierpnia 2013 roku. To doskonała okazja na poznanie rosyjskich kosmetyków, które ja co raz bardziej lubię :)

Przez czas trwania promocji obowiązuje darmowa dostawa przy zakupach powyżej 60 zł. Warunkiem jest "polubienie" profilu Skarby Syberii na FB (kupon darmowej przesyłki (FACEBOOK) będzie widoczny pod podsumowaniem koszyka). Kupony rabatowe blogerskie ( w moim przypadku HOLICZKA)  na czas trwania promocji zostają zastąpione są kuponem RABATBLOGOWY (rabat w wysokości 30% dotyczy produktów które nie są obecnie sprzedawane w obniżonej cenie).

 Regulamin promocji znajduje się tutaj:
http://skarbysyberii.pl/pl/content/29-dostawa-sierpniowa-bedzie-darmowa

Promocji jak zawsze towarzyszy również konkurs. Rozlosowanymi nagrodami będą 3 vouchery o wartości 50 zł na zakupy w sklepie Skarby Syberii.

Warunkiem wzięcia udziału jest udostępnienie na swoim profilu FB postu promocyjnego i wysłanie maila ze zgłoszeniem na adres konkursy@skarbysyberii.pl ( szczegóły w regulaminie).

Regulamin konkursu znajduje się tutaj:
http://skarbysyberii.pl/pl/content/30-regulamin-konkursu-dla-udostepniajacych-2013-08-15


Pozdrawiam Was,
Ania

8 komentarzy:

 1. Widziałam wczoraj. Zastanawiam się nad zakupami, ale czekam jeszcze na wyniki ostatniego konkursu. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie zastanawiam się nad zamówieniem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli jest rabat na 30% i darmowa wysyłka :D Hmmm hmmm co by tu, co by tu zamówić? Co polecasz z kosmetyków do włosów?

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawe :D lubie takie rabaty!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger