×

KOBO makijaż - Face Contour Mix, Matte Lips, Matt Eyeshadow Set

Witajcie

Ten makijaż zrobiłam już jakiś czas temu, jeszcze przed zmianą koloru włosów.
Wzięłam się za testy paletki do konturowania na mokro KOBO FACE CONTOUR MIX oraz paletki matowych cieni MATT EYESHADOW SET. Paletkę cieni dostałam do testowania od Drogerie Natura natomiast paletkę do konturowania dostałam od Natalii.


Muszę przyznać, że praca z kremowymi produktami wcale nie należy do najłatwiejszych. Produkt KOBO ma zbitą konsystencję i w tym przypadku odpada nakładanie produktu z opakowania pędzlem. Konieczne jest użycie palców, kiedy ciepło ciała nieco rozpuszcza produkt i polepsza jego nakładanie.
Do rozprowadzania po twarzy używałam tym razem pędzla ale następnym razem będzie to gąbka na mokro i to chyba zwilżona ciepłą wodą.
Ciemny kolor jest dla mnie za ciemny i za ciepły, średni brąz jest świetny - idealnie chłodny kolor oraz odpowiedni ton - będę się uczyć z nim pracowaćNajpierw pobawiłam się z nałożeniem produktu.Powyżej widoczne pierwsze roztarcie, dopiero na zdjęciach zauważyłam moje niedociągnięcia przy linii uszu i żuchwy, oczywiście wszystko później poprawiłam.

Do makijażu oczu, w tym również brwi, użyłam paletki matowych cieni MATT Eyeshadow Set KOBO. To paleta 5ciu matowych cieni - od jasnego beżu, przez trzy odcienie brązu po czerń. Bardzo udana paletka. Jej najsłabszym ogniwem jest najjaśniejszy cień, który różni się konsystencją od pozostałych i ma słabszą pigmentację. Za to świetnie nadaje się do rozcierania pozostałych cieni.
Konsystencja pozostałych cieni jest taka sama jak standardowych wkładów KOBO a cienie z paletki można wyjmować i włożyć inne już posiadane cienie. Kolory cieni zobaczycie na końcu postu.
W makijażu chciałam wykorzystać jak najwięcej kosmetyków KOBO:
Lista użytych kosmetyków:
* KOBO Professional MATT Eyeshadow Set
* KOBO Professional Face Contour Kit
* KOBO Professional Highlighter Powder
* KOBO Professional Matt Bronzing & Contouring Powder jaśniejszy
* KOBO Professional Matte Lips 401 La Madelaine
* KOBO Professional Precise Pen Eyeliner
* INGLOT HD Powder ( 503?)
* MIYO Cheeky BlushA na koniec swatche paletki matowej w świetle naturalnym i z lampą.Będę ćwiczyć konturowanie na mokro tym produktem i następnym razem mam nadzieję pokazać Wam coś ładniejszego :)

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm
PR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger