×

PachnacaWanna.pl | Moja pierwsza paczka Ambasadorska

Witajcie Kochani!

Znacie już sklep PachnacaWanna.pl ?
W "wannie" znaleźć możecie przede wszystkim świece, woski, akcesoria o palenia świec jak i kosmetyki :)
Ja sklep znam już od dawna i właściwie większość swoich świecowych zakupów robię właśnie tam. Gdy sklep ogłosił na Facebook, że szuka blogerek/vlogerek, które chciałyby zostać ambasadorkami sklepu - oczywiście się zgłosiłam i jakiś czas później dostałam bardzo miłą wiadomość od właścicielki sklepu, że zostałam wybrana jako jena z kilku osób. Bardzo się ucieszyłam, szczególnie, że świece i woski to wiecie... <3 Z pierwszą paczką ambasadorską trochę się wstrzymywałyśmy, czekałyśmy na wiosenne "gąski" czyli świece Goose Creek Candle. Ale w sumie tak jakoś wyszło, że wybrałam coś z oferty Kringle oraz kosmetyki marki Vianek ( my = ja + właścicielka sklepu )

I tu przyznaję się bez bicia - część to moje zakupy. Wypragniona świeca AQUA oraz trzy różowiaste daylighty CHERRY BLOSSOM, PEONY oraz LILAC to moje zakupy, które poczyniłam przy okazji ;)
Uwielbiam kwiatowe zapachy - stąd daylighty - może będzie z nich jakaś świeca. Na razie wąchane są tylko na sucho ale bardzo mi się podobają.
Od jakiegoś czasu kręcą mnie męskie zapachy, jakgdyby męskich perfum, najlepiej świeżych, a Kringle Candle robi je po prostu genialnie. Najlepsze jest to, że podoba mi się wiele zapachów ale uwielbiany przez wszystkich GREY mnie po prostu odrzuca.
SPA DAY to zapach, który poznałam z kosteczki wosku. Spodobał mi się jego kwiatowo-ziołowy zapach.Kosmetyki VIANEK to najmłodsze dziecko Sylveco więc oczywiście wszystko mnie kusiło. Do testów wybrałam peeling cukrowy oraz masło do ciała. Po pierwszym użyciu jestem mile zaskoczona zapachami.


I jak Wam się podobają moje nowości?
Znacie już te zapachy?

Pamiętajcie, że na hasło : KOSMETYKOHOLIZM macie 10% rabatu na zakupy ( kod nie łączy się z inny promocjami - nie obejmuje również produktów z zakładki Niedostępne w regularnej sprzedaży)

https://www.pachnacawanna.pl/


Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger