×

Goose Creek Candle | Cool Spring Breeze | Świecowa Niedziela

Witajcie :)

Chłodny powiew wiosny...
Cool Spring Breeze to zapach pochodzący z wiosennej kolekcji Goose Creek Candle.
Już samo zdjęcie zapachu niesamowicie mnie zainteresowało a gdy powąchałam kosteczkę wosku... wiedziałam, że chcę ją mieć i dlatego wybrałam ją do testów :)


Goose Creek Candle
Cool Spring Breeze

Odświeżający jak lekki, wiosenny wietrzyk przynoszący aromaty zgniecionych w dłoni młodych liści połączonych z bergamotką, zielonym jabłkiem, wisterią i kroplami ciepłego deszczu. Kompozycji dopełnia biały cedr i aromat żywicy.
 


Dla mnie to... zapach niemal jak z obrazka.

Znacie zapach wiosny w lesie?
Ostatnich kilka dni było deszczowe ale ciepłe. Dzisiaj świeci słońce i można się wybrać na spacer. W powietrzu unosi się aromat deszczu, delikatny zapach młodych korzonków, zmoczonych listków roślinek, które dopiero budzą się do życia. Zrywam kilka listków, mnę je w dłoni i wciągam głęboko ich zapach... Mmm...
W tym zapachu jest bardzo dużo soczystej, świeżej zieleni i wody.
Czuć w nim lekką nutę wilgotnej  ziemi, szczególnie w paleniu - na sucho raczej nie jest wyczuwalna.
Na sucho zapach jest nieco bardziej perfumowany ale w paleniu ta nuta nieco ucieka, moim zdaniem na szczęście.
Zapach jest świetnie wyczuwalny. Cieszę się, że ten zapach, a może tylko mój egzemplarz, ma cieńsze knoty i dzięki temu nie rozpala się jak szalona a jej aromat jest wyważony i idealnie roznosi się po pomieszczeniach.

Świecę COOL SPRING BREEZE możecie kupić oczywiście w sklepie PachnacaWanna.pl  KLIK

Na hasło KOSMETYKOHOLIZM macie 10% rabatu ( nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy zapachów niedostępnych w regularnej sprzedaży)
I pamiętajcie o PROMOCJI NA KOSMETYKI - szczegóły do końca czerwca (lub wyczerpania zapasów produktów promocyjnych) do każdego zamówienia zawierającego kosmetyki o wartości minimum 50zł (po rabatach) dołożymy za grosz tonik hibiskusowy Sylveco lub tonik - mgiełkę Vianek."

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger