×

Goose Creek Candle | Campfire Marshmallow | Świecowa Niedziela | PachnącaWanna.pl

Witajcie Kochani!

Piszę ten post, za oknem pada deszcz, zimno, ciemno... brrr! Na szczęście tą mało przyjemną atmosferę uprzyjemnia mi Campfire Marshmallow <3


Goose Creek Candle
Campfire Marshmallow

W zapachu znajdziesz słodycz białych pianek z wytrawną, dymną nutą. Jeśli zanurzysz się głębiej dotrą do Ciebie także aromaty kryształków cukru, brzoskwinii, wanilii, sandałowca i cedru.

Nuty głowy : pianki, cukier
Nuty serca : brzoskwinia, wanilia
Nuty bazy :  drewno sandałowe, drewno cedrowe

To bardzo przyjemny zapach na jesienne czy zimowe wieczory. Mogę się troszkę poczuć jakbym miała kominek w moim mieszkanku.
Tak naprawdę to nie wiem jak pachną oryginalne, amerykańskie mashmallow ( mam nadzieję, że są dalekie od znienawidzonych przeze mnie pianek JOJO ), nie mogę więc porównać do zapachu tych słodyczy pieczonych nad ogniskiem. Z pewnością jest to zapach ciepły, słodki, śmietankowo-cukrowy, połączony z dymnymi, lekko drzewnymi nutami, któe są dobrze wyczuwalne ale nie dominują.
Dla osób, które są bardziej obeznane w zapachach świec i wosków różnych marek, określiłabym Campfire Marshmallow jako połączenie Fireside Treats Yankee Candle z odrobiną Cozy Cabin Cringle Candle. Ewentualnie mogę też porównać do zapachów marki Party Lite - St. Moritz i Złota Brzoza ale CM są bardziej słodkie.

Ja lubię tego typu zapachy <3
Co lubicie na jesień?

Pamiętajcie, że na hasło KOSMETYKOHOLIZM macie 10% rabatu ( nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy zapachów niedostępnych w regularnej sprzedaży) w sklepie PACHNACAWANNA.pl

https://www.pachnacawanna.pl/

Buziaki dla Was,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger