×

The Secret Temptation | Antonio Banderas wodzi nas na pokuszenie

Witajcie Kochani!


Wielu celebrytów tworzy zapachy sygnowane swoim nazwiskiem. Pierwsze zapachy Antonio Banderas pojawiły się na rynku ponad 15 lat temu. Aktor bierze czynny udział w tworzeniu zapachów, traktuje je jak swoje dzieci, identyfikuje się z nimi.
Najnowszymi perfumami Antonia jest zapach z linii The Secret - THE SECRET TEMPTATION

Antonio Banderas THE SECRET TEMPTATION

Pokusa przybiera różne oblicza. Niekiedy pojawia się niespodziewanie podczas przypadkowego spotkania, o którym nie sposób zapomnieć. Innym razem staje się nieodłączna, narasta z każdym dniem aż do chwili, gdy już nie możesz się jej oprzeć. Ostatecznie każda pokusa kończy się decyzją: czy masz odwagę jej ulec?
Lecz, prawdopodobnie, najsilniejszą pokusą jest ta, którą trzymasz w sekrecie. 
Historia prowokacji, zaciekawienia, uzależnienia i uwodzenia… lecz przede wszystkim ulegania temu, czego pragniesz najbardziej. Bo czy jest coś bardziej urzekającego niż uleganie sekretnej pokusie? 
Czy możesz kontrolować pokusę? Czy raczej ona ma nad Tobą władzę?

Kolejny rozdział to historia przemożnej pokusy. Zachęta do ulegania najskrytszym pragnieniom, prowokacyjna podróż w ukryte rejony zmysłowości i zauroczenia. Czy jesteście gotowi temu ulec?
Zapach który opowiada historię zauroczenia i nieodpartych pragnień
The Secret Temptation dla tych, którzy pragną ulec swoim najskrytszym pragnieniom. 
Ciemnoszkarłatny flakon z antracytową metalową plakietką. Pokusa w formie eleganckiej i męskiej.


Nuty głowy ( cytrusowe, korzenne ) : 
bergamotka, elemi, czerwony pieprz, zielony kardamon
Nuty serca ( aromatyczne, kwiatowe ) :
bylica ( Artemisia), bazylia, jaśmin
Nuty bazy ( drzewne, orientalne, piżmowe ) :
drewno cedrowe, wetiwer, wanilia, piżmo

Intensywny, uwodzicielski i nieodparty dzięki kompozycji różnych gatunków drewna, podkreślonych akordem korzennym.
Nuta głowy jest świeża i zmysłowa. Nuta cytrusowa przeplata się z ciemnymi przyprawami korzennymi, które potęgują aurę tajemniczości.
Serce – zmysłowe i kuszące, łączy w sobie kwiaty i nuty aromatyczne, wyzwalając jeszcze większe uzależnienie.
Nuta głębi – silna, dynamiczna i hipnotyzująca wzbogaca zapach. Wetiweria, wanilia i piżmo potęgują pokusę do granic możliwości.  


Ta czerwona butelka skrywa w sobie bardzo intrygujący zapach. Drewniane nuty bazy wyczuwalne są już od pierwszych chwil projekcji tego zapachu. Pierwotnie połączone są z lekko kwaśną bergamotką , pieprzem i kardamonem.Po chwili zapach nabiera nieco innych nut, jakby do tego bukietu dołączyła bazylia. W tej aromatyczno-drewnianej części zapach trwa dość długo by po 2-3 godzinach przejść w ocieploną wanilią cedrowo-piżmową bazę z jedynie wspomnieniem wcześniejszych nut serca i głowy.

Zapach jest bardzo trwały, na ubraniach czuję go nawet po 2 dniach.
Jest seksowny, uwodzicielski, przyciągający. Mogłabym go wąchać... i wąchać. Co najlepsze, podoba mi się bardzo również na mnie. Od jakiegoś czasu odkrywam w sobie pociąg do takich cedrowych nut w perfumach. Chociaż tak samo lubię delikatne kwiaty, o których niedługo przeczytacie na blogu. Częściej są one używane w zapachach męskich i ten zostanie chyba bardziej ze mną niż z moim mężem. Albo zrobimy z niego zapach dla dwojga <3 kto wie...

Linia zapachów The Secret to zapachy bardziej aromatyczne, mocne, jeżeli  natomiast szukacie czegoś lżejszego i świeższego to polecam zapachy z linii SEDUCTION - szczególnie zapach BLUE SEDUCTION.
Zapomniałam wspomnieć, że męskie zapachy Antonio Banderas od lutego możecie kupić w drogeriach Rossmann. Bardzo bym chciała, aby oferta została rozszerzona również o zapachy damskie. Mam nadzieję, że kiedyś to nastąpi.

Znacie zapachy Antonio Banderas?

Buziaki dla Was,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger