×

Antonio Banderas BLUE SEDUCTION | Niebieski Uwodziciel

Witajcie Kochani!

Antonio Banderas. Czyż z niego nie jest uwodziciel?
Nie wiem czy to wasz typ faceta, zresztą ja swojego jeszcze nie określiłam ( bo dobra, jest nim mój mąż ;) ), ale Antonio podoba mi się bardzo. A męskie zapachy, które tworzy... jeszcze bardziej.

BLUE SEDUCTION to jeden z zapachów z linii Seduction. Oficjalnie w Polsce stacjonarnie dostępne są z niej 3 męskie zapachy, ale ogólnie jest ich więcej i są również zapachy damskie, których mam nadzieję się kiedyś doczekać.


Antonio Banderas BLUE SEDUCTION

BLUE SEDUCTION FOR MEN to gra uwodzenia, która rozpoczyna się naturalną chwilą, przepełnioną zmysłowością z nutą zabawy… zawsze elegancka i spontaniczna.
BLUE SEDUCTION FOR MEN to zapach świeży i zmysłowy. Nie sposób mu się oprzeć.
Poczuj najbardziej uwodzicielską świeżość. Bądź sexy, bądź sobą.

Antonio brał aktywny udział w procesie tworzenia zapachu, pracując ramię w ramię z kreatorami, aby dobrać właściwe składniki.   „Kompozycja wyraża ideę uniwersalnej świeżości poprzez nuty tonizujące i przejrzyste połączone z akcentami owocowymi  oraz eleganckimi i szlachetnymi składnikami. Zapach po-zostaje w zgodzie z upodobaniami Antonia”. – wyjaśnia Elisabeth
Vidal, kreatorka zapachów Grupy Puig.


Nuty Zapachu

Nuty Głowy : Bergamotka, Czarna Porzeczka, Mięta, Melon
Nuty Serca : Cappuccino, Gałka Muszkatołowa, Zielone Jabłko, Kardamon, Woda Morska
Nuty Bazy : Bursztyn, Nuty Drzewne


Zapach

Jest to zdecydowanie zapach świeży, ale z "tym czymś" - z charakterem. Jest to typ zapachu, który bardzo odpowiada mojemu mężowi, który właśnie zazwyczaj wybiera zapachy z niebieskim "soczkiem".
W pierwszej chwili po psiknięciu wyczuwam w nim... mojito, co zapewne jest wynikiem połączenia bergamotki i mięty. Zapach rozwija się i nieco ociepla, ale cały czas pozostaje w kategorii wodno-świeżego zapachu.
Jest niesamowicie przyjemny i energiczny. Według mnie to perfumy dla mężczyzny, który ma duszę zwariowanego chłopaka, ale jednocześnie docenia elegancję białej koszuli. To zapach bardzo uniwersalny, i równie dobrze mogą to być perfumy dla Pana Młodego, dla biznesmena, dla młodego chłopaka, i dojrzałego mężczyzny.
Zapach jest też uwodzicielski - ja uwielbiam gdy mężczyzna pachnie tak niezobowiązująco rześko ;). I jest to zapach raczej na dzień, ewentualnie na ciepły letni wieczór.


Flakon

Flakon zapachu jest prosty, ale ciekawy. Niby prostokątna butelka, ale jej dno ma fakturę przypominającą wezgłowie łóżka... a przynajmniej mi tak się kojarzy. Srebrny korek jest elegancki i pasuje do butelki. I ten niebieski soczek... Butelka, jak i zapach, kojarzą mi się z energicznym, wesołym mężczyzną.


Projekcja i trwałość.

Jest to woda toaletowa i trwałość jej jest jak większości EDT - na mężu czuję go tak maksymalnie do 10 godzin. Na skórze ładnie się układa.
Projekcja - na początku jest wyczuwalny z ok. 2 metrów, z czasem projekcja maleje i staje się bardziej bliskoskórny.

Zapach jest świetny - mam jeszcze King of Seduction AB, ale o nim innym razem. Koniecznie muszę się, a raczej męża, zaopatrzyć w jeszcze jedną wersję - Black Seduction - wąchałam i zdecydowanie chcę go dla niego mieć.
No i koniecznie chcę poznać wersje tych zapachów dla kobiet!
A ! I jeszcze jedna ważna sprawa - BLUE SEDUCTION to świetny zapach w świetnej cenie!
100 ml - 71,20 zł / 200 ml - 113,90 zł TUTAJ ( KLIK )

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm


PS. Podkładka to sesja z magazynu "Twój Styl" chyba 03/2018

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger