×

ANTONIO BANDERAS HER SECRET DESIRE | DAMSKIE ZAPACHY ANTONIO BANDERAS NARESZCIE DOSTEPNE W POLSCE

Witajcie Kochani!

Nadal u mnie perfumowo.
Przy każdej recenzji męskich perfum Antonio Banderas podkreślałam, że bardzo bym chciała by i damskie zapachy były dostępne na polskim rynku. Moje prośby zostały wysłuchane. Całkiem niedawno pojawiły się w Rossmann - które zapachy pojawiły się w sprzedaży możecie przeczytać na moim drugim blogu - Media --> Damskie zapachy Antonio Banderas.

Od dystrybutora marki dostałam jeden z tych zapachów - HER SECRET DESIRE. Zapach, który idealnie wpisuje się w jesień, ale nie tylko.
Zapach

Ukryte pragnienia, nieodparta pokusa
Wyczuwasz czyjąś obecność. Nieopodal. Urok, który Cię przyciąga. Nieodparcie. Możesz usłyszeć głos, wyczuć uwodzicielski aromat. Jest prawie tak, jakby można było sięgnąć i dotknąć, a może nawet posmakować charyzmy ... Któż to igra z Twoimi zmysłami?
Stawka w grze uwodzenia wciąż rośnie. Emocje są intensywne, a zmysły wyostrzone…
Uczucie przyciągania pojawia się momentalnie. Jest magnetyczne. Chcesz odkryć więcej, odwrócić się i napotkać spojrzenie, pozwolić połączyć się wszystkim swoim zmysłom. Jeszcze nie ...
Czy chcesz ulec ciekawości i dowiedzieć się, kto wywołuje te uzależniające doznania? Pragniesz ulec pokusie i ujawnić swoje ukryte pragnienia?

Zapach jest w moim guście. W otwarciu wyczuwalne są owoce, głównie malina, spod której przebija się zielony sok kłącza irysa i igieł jodły. Te zielone nuty jednak nie trwają długo - około 10 minut - po tym czasie zapach bardzo mocno się wysładza - do głosu dochodzą kwiaty połączone z nadal wyczuwalną maliną - a to wszystko na mieszance  sandałowca i wanilii. Dla mnie całość daje wrażenie zapachu łagodnej śliwki.
Zapach jest dość mocny, ale nie ma w sobie pudrowości. Jak wspominałam wyżej, dla mnie super wpasowuje się właśnie w jesień i zimę, otacza nas malinowo-śliwkowo-waniliową chmurką.


Nuty Głowy: Bergamotka, Malina
Nuty Serca: Jaśmin Wielkolistny, Kłącze Irysa, Neroli
Nuty Bazy: Sandałowiec, Wanilia, Jodła Balsamiczna


Flakon

Legendarny flakon w kształcie serca z linii kobiecych zapachów Secret zyskał nowoczesny i młodzieńczy charakter. Zabarwiony fioletem i różem – kolorami, które stopniowo przechodzą w aureolę światła u jego podstawy, przywodzi na myśl zmysłową ewolucję: od gładkich zewnętrznych płatków do przestrzennego tajemniczego serca kwiatu; od uwodzicielskiej, aksamitnej powłoki zewnętrznej po wir ukrytych w głębi emocji.

Flakon bardziej niż serce, przypomina mi jabłuszko czy taką okrągłą dojrzałą śliwkę. Jest bardzo ładny. Uroku dodaje mu również złota płytka z dziurką na klucz.

Projekcja i trwałość

Parametry tego zapachu nie są może oszałamiające, ale są dobre. Zapach tworzy wokół nas chmurkę którą czują osoby będące wokół nas.
Trwa też dość długo - jest spokojnie wyczuwany przez cały dzień.Koniecznie muszę poznać pozostałe damskie zapachy marki Antonio Banderas. Jeżeli są tak udane jak Her Secret Desire, to będą musiały zagościć w mojej skromnej kolekcji, która ostatnio bardzo się powiększa, co zresztą widzicie na blogu :)

Spotkaliście się już z jakimiś zapachami Banderas?

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger