×

PROSTE WŁOSY CZY ROMANTYCZNE FALE? PROSTOWNICA FOX SAMBA Z FRYZOMANIA.PL

Witajcie Kochani!


Jaki look bardziej do Ciebie pasuje? Proste i gładkie włosy czy może romantyczne fale? Ja lubię oba te warianty. W prostych włosach czuję się nieco poważniej, natomiast w falach młodziej i bardziej sexy. Zależnie więc od okoliczności, lub czasu jaki mogę poświęcić na fryzurę - wybieram jedną z tych opcji. Nie ukrywajmy - wyprostowanie włosów jest szybsze od ich zakręcenia, choć i to drugie nie jest takie straszne, kiedy mamy do tego odpowiedni sprzęt.

I właśnie o sprzęcie będzie dzisiaj mowa, bo ona looki możemy wyczarować za pomocą jednego urządzenia, którym jest prostownica. A ja chciałam pokazać Wam prostownicę FOX SAMBA, która stworzona została zarówno do prostowania, jak i do kręcenia włosów. Prostownicę tę otrzymałam od sklepu/hurtowni fryzjerskiej https://www.fryzomania.pl/.

 

Prostownica Fox Samba
Prostownica Fox Samba

Markę FOX znam od kilku lat, kiedy to w salonie fryzjerskim kupiłam ich prostownicę FOX Jazz - wąska, tytanowe gładkie płytki, szybkie nagrzewanie i fajna cena - czy coś więcej trzeba od prostownicy? Spisywała mi się naprawdę świetnie przez kilka dobrych lat, niestety o nią nie dbałam. Nie czyściłam płytek po stylizacji, to raz, a dwa - upadła mi kilka razy i w którymś momencie zauważyłam, że czasami się wyłącza, pewnie coś w niej już nie styka. I jakoś właśnie w tym czasie dostałam propozycję współpracy od Fryzomanii. Zdecydowałam się na prostownicę SAMBA, ponieważ jestem pewna marki, a ten model ma jonizację i podczerwień.

 

Prostownica Fox Samba

Prostownica Fox Samba

Prostownica Fox Samba

 

Innowacyjne funkcje prostownicy SAMBA

- Prostownica Fox Samba może być używana do codziennej termostylizacji włosów.
- Dzięki pływającym płytkom z ceramiczno-turmalinową powłoką włosy po stylizacji są gładkie, a dobry docisk pomaga w stylizacji.
- Prostownica posiada funkcję jonizacji, emituje jony ujemne, które neutralizują dodatnie ładunki elektryczne na włosach, dzięki temu włosy nie tracą wilgoci i nie elektryzują się.
- Prosownica posiada również funkcję podczerwieni. Promieniowanie podczerwone wspływa pozytywnie na wygląd włosów, a technologia infrared sprawia, że ciepło jest równomiernie rozprowadzone po włosach.
Funkcje jonizacji i podczerwieni włączają się automatycznie.


Prostownica Fox Samba

Prostownica Fox Samba

Prostownica Fox Samba

Prostownica Fox Samba


Prostownica jest bardzo łatwa w obsłudze - nagrzewa się w kilkanaście sekund. Wystarczy ją włączyć, ustawić temperaturę i gotowe! Możemy rozpocząć stylizację.

O ile prostowanie włosów jest bardzo łatwą czynnością, o tyle kręcenie ich wymaga już nieco ćwiczeń i odpowiedniego sprzętu. Metodą prób i błędów doszłam już do tego pod jakim kątem trzymać prostownicę i ile włosów nabierać w kosmyk by fala wyszła mi ładna. W kręceniu włosów ważne jest to by końcówka prostownicy nie nagrzewała się abyśmy mogli spokojnie przytrzymać ją sobie palcami przy okręcaniu. W modelu Samba tak właśnie jest. Możemy spokojnie chwycić za oznaczone perforacją miejsce.

Prostownica Samba gładko sunie po włosach, nie ciągnie ich, a po stylizacji włosy są gładkie i błyszczące, nie są matowe i przesuszone. Bardzo fajnie mi się z nią pracuje i nawet dzięki temu częściej po nią sięgam. No i teraz dbam już o płytki i przecieram je po zakończonej stylizacji.

 

Prostownica Fox Samba

Prostownica Fox Samba

 

Link do prostownicy SAMBAhttps://www.fryzomania.pl/fox-samba-prostownica-do-wlosow-z-jonizacja-i-podczerwienia.html

Link do prostownicy JAZZhttps://www.fryzomania.pl/prostownica-tytanowa-fox-jazz-z-regulacja.html

Jeżeli szukacie właśnie prostownicy, to polecam Wam sprzęt profesjonalnej marki FOX.

Buziaki dla Was,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger