×

Goose Creek | Dancing Dandelion

Witajcie!

Na dowód mojego maniactwa świecowego, które mnie ostatnio ogarnęło, dzisiaj post z kolejną świecą.
Zdradzając nadal Yankee Candle, dzisiaj też o Goose Creek. Mam z tą marką świec taką trochę love-hate relationship - z jednej strony piękne zapachy, dwa knoty, bezproblemowe palenie, a z drugiej - mam wrażenie, że od tych świec pieką mnie oczy. Raz mniej, raz więcej ale ogólnie się pojawia. No nic, zobaczymy co będzie dalej.
DANCING DANDELION - czy widzicie te piękne dmuchawce?
Pisałam Wam niedawno o świecy Beautiful Day ( KLIK TUTAJ ). Wspominałam o zapachu łąki :)
W zapachu Dancing Dandelion również czuję łąkę, ale łąkę delikatniejszą, słodszą z domieszką owoców.

NUTY ZAPACHOWE:
NUTY GŁOWY: Cytryna Meyer, Jabłka, Liście Fiołka
NUTY SERCA: Konwalie, Róże
BAZA: Wanilia, Drewno Brzozowe, Piżmo

Delikatny i kobiecy zapach, łączący aromaty cytryn i jabłek z liśćmi fiołków, różą i konwalią. Dopełnieniem całości jest wanilia, drewno brzozy i piżmo. Piękna impresja na temat spaceru wśród łąk pełnych dmuchawców.

( Świecę kupiłam na PachnacaWanna.pl i stamtąd też pochodzi opis)


Dla mnie to słodki zapach jabłek rosnących w sadzie, połączony z delikatnym aromatem konwalii i zapachem łąki, bardzo podobnym do tego z Beautiful Day ale delikatniejszym i słodszym. Ja nie czuję tu cytryny nic a nic. Nuty bazy są delikatnie wyczuwalne, większość zapachów Goose Creek ma w sobie właśnie perfumowe nuty. W niektórych świecach są codne ( jak np. w Twigliht Forest) ale czasami mogą przeszkadzać.
Zapach Dancing Dandelion jest naprawdę przyjemny, idealny do palenia w dzień. Nie przeszkadza ale może szybko się znudzić :) Mi akurat się nie znudził ale postanowiłam go puścić dalej świat ze względu na duże podobieństwo do Beautiful Day a ja teraz mam ochotę na jakieś bardziej jesienne zapachy, cieplejsze, bardziej otulające.


Nowej właścicielce zapach bardzo się spodobał. W ogóle muszę Wam się przyznać, że jestem winna zarażeniu woskami / świecami już dwóch osób, a to pewnie dopiero początek :D
Tańczące Dmuchawce polecam osobom, które szukają zapachu idealnego do palenia w dzień, rano, w południe, zapachu, który nie przytłoczy i nie będzie odrzucał. Śmiem twierdzić, że Dancing Dandelion będzie się podobał niemal każdemu - bo kto nie lubi łąki usianej dmuchawcami, zapachu bardzo przyjemnego dnia?
Nie znam takich :D


Buziaki dla Was
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger