×

Goose Creek Candle | Journey at the Sea | Świecowa Niedziela

Witajcie Kochani!

Jesień w zasadzie już się zaczyna, idzie do nas wielkimi krokami. A gdybyśmy chcieli przywołać letnie wspomnienia? Podobno to zapachy najlepiej "przechowują" wspomnienia więc może zapach morskiej podróży przywoła wspomnienia gorących dni...?

Goose Creek Candle
Journey at the Sea

Rozpocznij spokojną żeglugę przez morze pełne zapachu bergamotki, mandarynek, gruszki nashi i złotego ananasa. Kompozycję dopełnią wonie słonej nadmorskiej trawy, lilii wodnych, konwalii.

Nuty głowy : bergamotka, mandarynka, gruszka nashi, ananas
Nuty serca : konwalie, lilie wodne, trawa nadmorska
Nuty bazy : drzewo tulipanowca

Nuty tego zapachu zupełnie nie wskazują na to jak ja ten zapach odbieram.
Dla mnie ma on nieco zapachu morskiej wody, morskiej bryzy? Może to ta nadmorska trawa? Nut zdecydowanie śródziemnomorskich i to dopiero na ich tle odczuwam zapachy owocowe z nut głowy. Nie za bardzo wyczuwam w nim nut kwiatowych.
Zapach wyjątkowo nie należy do tych killerowatych jak większość "gąsek" - przyjemnie wypełnia pomieszczenie i tworzy fajny klimat kojarzący się naprawdę z morskimi klimatami.

Ten zapach jest świetny nie tylko na lato ale i na przywołanie wspomnień z nim związanych. Tak bardzo go polubiłam, że często po niego sięgałam i szybko się skończył, czego bardzo żałuję.
Jeżeli lubicie takie klimaty to gorąco polecam.

Produkty Goose Creek Candle, oraz wiele innych, możecie kupić w sklepie Pachnąca Wanna ( KLIK ).

Pamiętajcie też o 10% rabatu na hasło KOSMETYKOHOLIZM ( promocje nie łączą się, nie dotyczy zapachów niedostępnych w regularnej sprzedaży ).


Buziaki dla Was,
Ania | Kosmetykoholizm

Inne zapachy Goose Creek Candle:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger